VIDEO: Alfa Romeo Racing presenteert C42 voor Valtteri Bottas, Guanyu Zhou en Robert Kubica
Alfa Romeo Racing heeft zondag de nieuwe bolide voor 2022 officieel gepresenteerd. De auto reed natuurlijk al drie dagen rond tijdens de wintertest in Barcelona, maar dat deden Valtteri Bottas, Guanyu Zhou en Robert Kubica met een speciale camouflage livery. Met de C42 zijn alle auto's voor het nieuwe Formule 1 seizoen officieel gepresenteerd.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bart
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Honda onthult eerste reactie van Aston Martin op F1-problemen

Directeur circuit Zandvoort verklaart einde Dutch Grand Prix: 'We hebben te maken met een houdbaarheidsdatum'

CEO Van Amersfoort Racing houdt deur naar Formule 1 open, maar stelt harde voorwaarden

George Russell krijgt advies na moeizame eerste seizoenshelft: "Hij moet oppassen dat hij niet gaat overdenken"
More news
18-08
