VIDEO: Abarth brengt eerbetoon aan Abarth 131 Rally
De Abarth 131 Rally is legendarisch onder autoliefhebbers en racefanaten. Exact 40 jaar na de laatste race komt het Italiaanse merk met een eerbetoon: de Abarth 695 Tributo 131 Rally. Er zullen slechts 695 exemplaren worden gemaakt. Dit model is ook een eerbetoon aan de racegeschiedenis van het merk. De Abarth 695 Tributo 131 Rally beschikt over 180 pk en kent een maximum snelheid van 225 km/uur.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bart
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Isack Hadjar brengt viral moment terug in speciale helm voor laatste Dutch GP + FOTO'S

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

Max Verstappen is het herhalen van zijn kritiek op de auto's beu! Het gaat Max om de kwaliteit van de sport zelf!
More news
17-08
