Vettel en 'kinky Kylie' klaar voor nieuwe uitdaging: "Wanneer en hoeveel?"
De tweede F1 Grand Prix van dit jaar zal worden verreden op het 5,5 kilometer lange circuit van Sepang in Maleisië. De race staat bekend als één van de zwaarste van het seizoen vanwege de enorme hitte en hoge luchtvochtigheid, waardoor een gedegen voorbereiding en een goede fysieke gesteldheid extra belangrijk zijn. Wereldkampioen en WK=klassementsleider Sebastian Vettel is er echter klaar voor en zal er samen met ‘Kinky Kylie’, zoals hij zijn RB7 heeft genoemd, alles aan doen ook de tweede race naar zich toe te trekken.
"Maleisië is het eerste echte circuit waar we op rijden, aangezien Melbourne een semi-stratencircuit is", begon Vettel. "Het is er erg heet en het regent er elke dag, maar de vraag is altijd: wanneer en hoeveel? Het zal een listig weekend worden. Wat betreft het circuit heb je hier alles: bocht 14 vereist dat je kan remmen terwijl je instuurt, wat het vrij uitdagend maakt."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Oliver Bearman voelt zich benadeeld door Haas-strategie: "Normaal neem je de gok met de tweede auto"

Ferrari-CEO Benedetto Vigna spreekt geruchten over breuk met Fred Vasseur tegen

Tom Coronel wordt aan belofte herinnerd na zege van Max Verstappen: "Als Max nog een race wint, vreet ik een bezemsteel op"


