'Vertrek bij McLaren F1 Team was de juiste keuze'
Het was de grootste transfer van het winterseizoen 2012-2013: de overstap van Lewis Hamilton naar het Mercedes F1 Team. Na jarenlang in dienst te zijn geweest van McLaren was de snelle Brit op zoek naar een nieuwe uitdaging. Die vond hij bij het merk met de ster. Hoewel Hamilton dit jaar slechts een Grand Prix-overwinning boekte, kijkt hij met een goed gevoel terug op zijn beslissing.
“Ik denk dat 98% van de mensen twijfels hadden over deze beslissing, maar het is geweldig”, antwoordde Hamilton op de vraag van ESPN of hij twaalf maanden na dato blij is met zijn overstap. “Het voelde op dat moment als de juiste keuze en dat is ook zo gebleken dus ik ben heel erg blij. Het draait om veel meer dan enkel de resultaten: het gaat om de gehele ervaring wat betreft de overstap naar een nieuw team met een nieuwe auto, maar ik heb ervan genoten.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Carlos Sainz heeft duidelijke boodschap na F1-softwarechaos: "Wie heeft er vijf jaar geleden besloten dat dit de juiste richting was?"

Oliver Bearman voelt zich benadeeld door Haas-strategie: "Normaal neem je de gok met de tweede auto"

Ferrari-CEO Benedetto Vigna spreekt geruchten over breuk met Fred Vasseur tegen

