Verstappen terug in Baku na zege van 2025 en P2 in Madrid

Max Verstappen keert terug naar Baku met recente positieve resultaten én een duidelijke historische referentie. In 2025 won hij de Grand Prix van Azerbeidzjan voor George Russell en Carlos Sainz. Vorige week eindigde hij in Madrid als tweede achter Kimi Antonelli.
In het huidige wereldkampioenschap staat Verstappen zesde met 145 punten. Het gat naar WK-leider Antonelli is groot, waardoor Baku vooral interessant is als nieuwe meetlat voor Red Bull: werkt de auto opnieuw goed op een circuit met een heel specifiek compromis tussen topsnelheid en technische grip?
De eerste antwoorden komen donderdag. RaceXpress kijkt daarbij niet alleen naar een eindpositie in VT1 of VT2, maar ook naar beschikbare rondedata, verschillen tussen runs en de ontwikkeling van sessie naar sessie.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Pierre Gasly haalt uit naar online haat na veelbesproken GP van Spanje: "Volledig ongepast"

Charles Leclerc bagatelliseert clashes met Hamilton: "Bij de rode auto's wordt alles uitvergroot"

Esteban Ocon gooit olie op vuur: ‘Ik ben beschikbaar voor volgend jaar’
