Laatste nieuws
• Toyota over vertrek van Mike Conway: "Zullen hem missen binnen het team"• Piastri en Norris zien McLaren voorlopig niet meedoen om overwinningen: "Red Bull heeft duidelijk een grote stap gezet"• Jos Verstappen neemt petje af voor zege Max en Red Bull: "Het ziet er goed uit"• George Russell meldde in niet-uitgezonden boordradio motorprobleem vlak voor uitvallen: "Check de PU. Iets voelt raar"• Vrouwelijke Formule 1-analist van F1TV plaatst vraagtekens bij regels FIA: "Daarin staat zwart op wit dat..."• Carlos Sainz heeft duidelijke boodschap na F1-softwarechaos: "Wie heeft er vijf jaar geleden besloten dat dit de juiste richting was?"• Oliver Bearman voelt zich benadeeld door Haas-strategie: "Normaal neem je de gok met de tweede auto"• Toyota over vertrek van Mike Conway: "Zullen hem missen binnen het team"• Piastri en Norris zien McLaren voorlopig niet meedoen om overwinningen: "Red Bull heeft duidelijk een grote stap gezet"• Jos Verstappen neemt petje af voor zege Max en Red Bull: "Het ziet er goed uit"• George Russell meldde in niet-uitgezonden boordradio motorprobleem vlak voor uitvallen: "Check de PU. Iets voelt raar"• Vrouwelijke Formule 1-analist van F1TV plaatst vraagtekens bij regels FIA: "Daarin staat zwart op wit dat..."• Carlos Sainz heeft duidelijke boodschap na F1-softwarechaos: "Wie heeft er vijf jaar geleden besloten dat dit de juiste richting was?"• Oliver Bearman voelt zich benadeeld door Haas-strategie: "Normaal neem je de gok met de tweede auto"
Formule 1

Veel lof voor Max Verstappen: "Nooit eerder met een coureur gewerkt met zo veel zelfvertrouwen, zelfverzekerdheid en vastberadenheid"

Door Bart2 september 2020 · 19:06 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND Singapore Airlines Singapore Grand Prix · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Max Verstappen moet het dit jaar afleggen tegen de kracht van de Mercedessen, maar staat na zeven races toch nog boven Valtteri Bottas. De Limburger haalt het maximale uit zijn RB16 en oogst daarmee lof in de hele F1-wereld. Binnen het team van Red Bull zijn ze maar wat blij met een coureur als Verstappen en teambaas Christian Horner steekt dat niet onder stoelen of banken.

Horner werkte in het verleden zeer succesvol samen met Sebastian Vettel, maar wil de coureurs niet met elkaar vergelijken. "Het is altijd moeilijk om coureurs met elkaar te vergelijken, maar Max presteert uitstekend", aldus de teambaas in een interview met RaceFans. "Ik heb nooit eerder met een coureur gewerkt met zo veel zelfvertrouwen, zelfverzekerdheid en vastberadenheid. Je kunt hem duidelijk niet vergelijken met Vettel of Ricciardo."

"Het niveau dat Max dit seizoen haalt, is uitstekend", vervolgt Horner. "Het is ongelofelijk wat hij uit deze auto haalt. We zijn duidelijk niet zo snel als Mercedes, maar hij verslaat er wel eentje. Zijn overwinning in Silverstone komt volledig op het conto van Max."

Verstappen verlengde eerder dit jaar zijn contract bij Red Bull en wil niets liever dan de wereldtitel. "Max gelooft in het team en geniet van het werken met iedereen binnen het team", legt Horner uit. "Hij ziet wat we doen en dat het in 2022 allemaal heel anders gaat zijn. Daar moeten we met zijn allen in geloven."

B
Bart
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×