Laatste nieuws
• Russell en Leclerc sprintkampioenen in '26: waar eindigde Verstappen in dit fictieve klassement?• V-Max, DNRT en PureDriving slaan handen ineen voor terugkeer in 2027 van de Paasraces op Circuit Zandvoort• FIA grijpt in met strengere regels tegen mogelijke sluiproutes rond budgetplafond vanaf 2027• Max Verstappen over de staat van het asfalt in Austin: "Ik moet na dit weekend waarschijnlijk een nieuwe ruggengraat bestellen"• Lando Norris wacht op duidelijkheid over Formule 2-plannen met eigen raceteam 'LN4 Fusion'• Formule E-baas hoopt Max Verstappen te overtuigen met nieuwe Gen4-auto: "Ik zou hem heel graag in de auto zien"• Toptalent Milan Marczak kroont zich met twee racewinsten overtuigend tot kampioen in Porsche Carrera Cup Benelux! "Dankbaar voor wat ik doe"• Russell en Leclerc sprintkampioenen in '26: waar eindigde Verstappen in dit fictieve klassement?• V-Max, DNRT en PureDriving slaan handen ineen voor terugkeer in 2027 van de Paasraces op Circuit Zandvoort• FIA grijpt in met strengere regels tegen mogelijke sluiproutes rond budgetplafond vanaf 2027• Max Verstappen over de staat van het asfalt in Austin: "Ik moet na dit weekend waarschijnlijk een nieuwe ruggengraat bestellen"• Lando Norris wacht op duidelijkheid over Formule 2-plannen met eigen raceteam 'LN4 Fusion'• Formule E-baas hoopt Max Verstappen te overtuigen met nieuwe Gen4-auto: "Ik zou hem heel graag in de auto zien"• Toptalent Milan Marczak kroont zich met twee racewinsten overtuigend tot kampioen in Porsche Carrera Cup Benelux! "Dankbaar voor wat ik doe"
Formule 1

Van de troon gestoten door kroonprins Max Verstappen: "Het geheugen is erg kort"

Door Wim Boekel2 mei 2016 · 02:10 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises United States Grand Prix · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

In 2015 draaide Silly-Season voornamelijk om Valtteri Bottas. Een groot gedeelte van het jaar werd hij genoemd als de vervanger van zijn landgenoot Kimi Raikkonen bij het Formule 1-team van Ferrari. Uiteindelijk mocht de Iceman blijven bij de Scuderia. Dit jaar is de Valtteri Bottas niet meer de naam die genoemd in de geruchtenmolen, maar is het Max Verstappen die het meeste genoemd wordt in de geruchten.

Wanneer de officiële website van de Formule 1 vraagt of de Williams-coureur zich daar zorgen over maakt, reageert hij: “Tsja, dat is Formule 1. De ene dag ben je ‘hot’ en de volgende ben je dat niet. Mensen hebben een kort geheugen voor wat er gebeurt, maar ik denk dat er ook mensen zijn die de F1 echt begrijpen, die omkijken en begrijpen waarom een coureur niet de resultaten heeft die hij had moeten hebben. Voor mij, ja, het is niet de beste start van het seizoen, maar ik weet dat er genoeg kansen zijn om te stralen. Ik ben er klaar voor.”

Met enkele grote namen die aan het einde van het seizoen geen contract meer hebben, wordt de snelle coureur gevraagd of er ontwikkelingen zijn die zijn aandacht krijgen. Zoals het een Fin betaamt, blijft hij op de vlakte: “Het is nog vroeg. Er zijn alle soorten geruchten; maar zoals ik al zei: het geheugen is erg kort hier en er zijn nog 18 races te gaan! Waar ik me nu zorgen om maak is het behalen van resultaten. Dat is waarom het gaat; dan komt het vanzelf.”

De beste dagdeals met grote kortingen! Elke dag nieuwe dagaanbiedingen overzichtelijk weergegeven en altijd up-to-date. Profiteer hier van hoge kortingen op deze koopjes. Bekijk de dagaanbiedingen van dit weekend! Check HIER eens of er iets bijzit voor je!!

W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×