Van crashen in VT2 naar kwalificeren op P2, Carlos Sainz deed het en is tevreden
Carlos Sainz kwalificeerde zich tijdens de kwalificatie voor de Grand Prix op de tweede positie. De Spaanse Ferrari-coureur kwam net te kort op zijn teamgenoot Charles Leclerc die zijn twaalfde pole position scoorde in zijn Formule 1-carrière.
“Morgen zal interessant worden met alles wat we tot nu toe hebben gezien. Ik heb het hele weekend nog geen long run gedaan met veel brandstof aan boord. De race zal dus de eerste keer worden, dat kan een uitdaging zijn, maar ik voel me goed in de auto.”
Nadat Sainz tijdens de tweede vrije training zijn Ferrari hard crashte, moest hij zichzelf tijdens de kwalificatie zien te herpakken. Dit is hem aardig gelukt, maar dat was zeker niet makkelijk: “De crash van gisteren was best zwaar, het was absoluut niet makkelijk om daar snel (mentaal) van terug te komen. Zeker op een nieuw circuit is dat lastig. Tot aan Q3 had ik wel wat goede rondjes gereden, maar die waren zeker niet goed genoeg voor pole position. Als je kijkt waar ik gisteren stond, denk ik dat het wel goed gegaan is. Ik had ervoor getekend.”
“Morgen zal interessant worden met alles wat we tot nu toe hebben gezien. Ik heb het hele weekend nog geen long run gedaan met veel brandstof aan boord. De race zal dus de eerste keer worden, dat kan een uitdaging zijn, maar ik voel me goed in de auto.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

¡Max Verstappen está harto de repetir sus críticas a los coches! ¡A Max le importa la calidad del deporte en sí!

El talento de Red Bull, Tsolov, coquetea con un asiento en F1; el búlgaro tendrá su primera prueba de F1 con Racing Bulls

Charles Leclerc confía en Fred Vasseur tras las críticas de Toto Wolff
Más noticias
17-08
