Valtteri Bottas moest voor tow voor Lewis Hamilton zorgen: "Een goed resultaat voor het team"
Valtteri Bottas heeft zich als derde gekwalificeerd voor de sprintrace van zaterdagmiddag in Silverstone. De tweede man van Mercedes klokte de derde tijd, maar had nog een andere rol tijdens de kwalificatie. De Fin ging als eerste van beide Mercedessen naar buiten en moest Lewis Hamilton voorzien van een goede tow.
David Coulthard vroeg Bottas in het interview na afloop naar zijn rol in de sterke ronde van Hamilton. De Fin draaide er een beetje omheen en stelde zich tevreden met zijn derde startpositie.
"We kunnen terugkijken op een sterke kwalificatie, zeker als je kijkt naar de vrije training en het grote gat naar Red Bull", aldus Bottas die nog een vraag kreeg over de tow voor Hamilton. "In Q3 ging ik als eerste naar buiten en dat was een goede ronde. We hadden de afspraak gemaakt om alles te geven voor het beste resultaat voor het team. Daarin zijn we geslaagd."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Liam Lawson geeft inkijkje in zenuwslopende slotfase in Singapore: "Ik raakte een beetje in paniek"

Kimi Antonelli is het niet eens met teamgenoot en twijfelt aan theorie van George Russell over Red Bull

Christian Horner voelde zich beroofd bij eerste zege van Red Bull Powertrains



