Valtteri Bottas: "Ik maak me geen zorgen over late lancering. Belangrijkste focus ligt..."
Williams F1 maakte onlangs bekend dat de lancering van hun nieuwe Renault-aangedreven FW35 pas op 19 februari zal plaats vinden. Niet zoals de meeste teams dit zullen doen tijdens de allereerste officiële 2013 testsessie op 5 februari. Hiermee zet het beroemde Britse team de tendens van vorig jaar voort. Valtteri Bottas heeft aangegeven zich geen zorgen te maken over de late lancering. De jonge Finse debutant verklaarde hierover het volgende tegenover het Finse Turan Sanomat:
“Het heeft altijd in de lijn der verwachting gelegen om de oude auto in de eerste testsessie te gaan gebruiken. We zullen met veel onderdelen voor de nieuwe auto experimenteren. Maar uiteraard, onze belangrijkste focus is om een gevoel te krijgen over de Pirelli banden dit jaar. Ze zijn anders dan vorig jaar en alleen in het testen zullen we zien hoe ze zich werkelijk gedragen, “ aldus Bottas tegenover de Finse krant.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Ferrari in de knel: Hamilton onthult probleem in Bakoe, want niet alleen motorvermogen speelt SF-26 parten

Nico Hülkenberg: "Punten leken een tijdje binnen bereik, dus het is teleurstellend dat we ze mislopen"

Honda F1 zonder oplossing voor Aston Martin: de zwakke punten van de huidige power unit blootgelegd

