Laatste nieuws
• Lewis Hamilton pleit voor aanpassing aan Marina Bay Street Circuit: "Dan kan het een echt geweldig racecircuit worden”• Bentley Rotthier pakt met clean sweep klinkende dagzege in GK4 Kart Series: "Dat heb ik nog nooit eerder gepresteerd"• VIDEO - Preview GT World Portimão: Max Verstappen neemt het op tegen de GT3-elite• Liam Lawson geeft inkijkje in zenuwslopende slotfase in Singapore: "Ik raakte een beetje in paniek"• Cees Wijsman maakt succesvolle autosportcomeback in Zandvoort en heeft snode plannen: “Dat staat nog op mijn bucketlist"• Kimi Antonelli is het niet eens met teamgenoot en twijfelt aan theorie van George Russell over Red Bull• Marlon Birdsall GT-kampioen Supercar Challenge in eerste autosportseizoen: “Wil me blijven bewijzen en sneller worden”• Lewis Hamilton pleit voor aanpassing aan Marina Bay Street Circuit: "Dan kan het een echt geweldig racecircuit worden”• Bentley Rotthier pakt met clean sweep klinkende dagzege in GK4 Kart Series: "Dat heb ik nog nooit eerder gepresteerd"• VIDEO - Preview GT World Portimão: Max Verstappen neemt het op tegen de GT3-elite• Liam Lawson geeft inkijkje in zenuwslopende slotfase in Singapore: "Ik raakte een beetje in paniek"• Cees Wijsman maakt succesvolle autosportcomeback in Zandvoort en heeft snode plannen: “Dat staat nog op mijn bucketlist"• Kimi Antonelli is het niet eens met teamgenoot en twijfelt aan theorie van George Russell over Red Bull• Marlon Birdsall GT-kampioen Supercar Challenge in eerste autosportseizoen: “Wil me blijven bewijzen en sneller worden”
Formule 1

Valentino Rossi is niet te spreken over de F1: "Saai, ik had iets anders verwacht"

Door Wim Boekel21 maart 2014 · 08:32 uur1 min lezen

Valentino Rossi is niet te spreken over de nieuwe regels in de Formule 1. De meervoudig wereldkampioen op de motor was afgelopen zondag tijdens de Grand Prix niet blij verrast.

Tegenover Tuttosport zegt de Italiaan: “Ik had iets anders verwacht van de Formule 1-regels, in plaats daarvan vond ik het saai. Ik denk dat motoren en auto’s zouden moeten racen met de brandstof die ze nodig hebben, maar wat nu gebeurt is slechts een oefening voor de engineers.”

W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×