Formule 1

UPDATE: Weerbericht Formule 1 in Frankrijk - ergste regen is weggetrokken, veel bewolking op Paul Ricard

Uitgegeven door Ed Aldus • 20 juni 2021 12:34

Vanmiddag wordt de zevende Grand Prix van F1 2021 gehouden. Dit keer is het F1-circus op het circuit Paul Ricard in Le Castellet en dat ligt in departement Var. De vraag is wat voor weer krijgen Max Verstappen en co voor hun kiezen? Professioneel weerman Ed Aldus, bekend van RTV-Rijnmond en Buienradar, gaat het vertellen. Hij blikt vooruit op de weersverwachtingen voor de race in Zuid-Frankrijk.



Vanochtend was er nog regen gedurende de supportraces op het Circuit Paul Ricard, maar dat front is inmiddels weggetrokken. Tijdens de Grand Prix van Frankrijk is er vanmiddag veel bewolking met af en toe zon en mogelijk valt er een enkele regen- of onweersbui. De meest actieve buien bevinden zich net buiten het circuit, ten oosten van Le Castellet. Er staat een matige zuidoostenwind, kracht 4. Er komen windvlagen voor tot 55 km/u. Het wordt maximaal 27 graden. Bron: weerman Ed Aldus

Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS