UPDATE: Fernando Alonso vormt bedreiging voor Max Verstappen, De Vries P13 +TIJDEN

De eerste dag van de pre-season test in Bahrein begon om 08.00 uur Nederlandse tijd. Vandaag komt regerend wereldkampioen Max Verstappen de hele dag in actie in de nieuwe RB19. Nyck de Vries stapte vanmiddag in de AlphaTauri AT04.
Het derde uur van de middagsessie begon met enkele verbeteringen van onder andere Fernando Alonso. De tweevoudig wereldkampioen stoomde op naar de tweede positie en kwam in zijn Aston Martin slechts 0.029s achter Max Verstappen terecht.
De Nederlandse tweevoudig wereldkampioen had met nog een half uur op de klok al 142 ronden gereden in zijn RB19. De andere Nederlandse coureur op de grid, Nyck de Vries, heeft met nog een half uur op de klok 70 ronden achter zijn naam en staat op de dertiende positie.
Volg de rondetijden van de F1 Pre-season test in Bahrein!

Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

George Russell opnieuw getroffen door pech tijdens de Grand Prix van Bahrein in Maleisië: "Je moet er bijna om lachen"

Lando Norris haalt uit naar elektronische systemen na chaos op Sepang: "Verschrikkelijk"

Liam Lawson blikt terug op chaotische race: "Mijn brein is gefrituurd"

