Ultieme poging van Nico Rosberg: "Niet het beste dat we konden bereiken"
SILVERSTONE - Nico Rosberg start de Grand Prix van Engeland vanaf de negende positie. De Mercedes GP F1-coureur kende geen perfecte eerste run in het derde kwalificatiesegment maar kort daarna begon het te regenen. Ondanks een ultieme poging op slicks was het onmogelijk de gezette tijden te verbeteren waardoor de Duitser genoegen moest nemen met de vijfde startrij.
"We hebben dit weekend goede progressie geboekt met ons technisch pakket, maar de negende plaats is niet het beste dat we konden bereiken", gaf Rosberg aan. "Aan het einde van Q2 stond ik vijfde maar tijdens mijn laatste ronde in Q3 was de baan nat vanaf bocht 15 waardoor ik in de laatste sector geen betere tijd neer kon zetten. Gezien de snelheid van de auto moeten we in de race wat plaatsen goed kunnen maken."
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Atlassian Williams F1 Team Fan Zone, gepresenteerd door Kraken, keert terug naar Austin voor de voorlaatste stop van het seizoen 2026

Arvid Lindblad hoopt op terugkeer van Formule 1 in India: "Met mijn roots zou dat heel speciaal zijn"

Charles Leclerc heeft geen spijt: "We kozen voor een iets andere strategie dan Max Verstappen tijdens de Virtual Safety Car"


