Tweede vrije training op de tocht door mist: tot 16:00 zeker geen actie
In navolging van de eerste vrije training op de Nürburgring komen er voorlopig ook geen F1-bolides de baan op voor de tweede vrije training. Er hangt te veel mist op het circuit, waardoor de medische helikopters niet op kunnen stijgen. De klok van de training is om 15:00 uur wel gestart, maar de pitstraat zal tot minimaal 15:30 gesloten blijven. Dan komt de Formule 1 met een update of er nog gereden gaat worden of niet.
Update: Om 15:30 uur is besloten de situatie weer met een half uur uit te stellen. Om 16:00 uur wordt nu gekeken of in het laatste half uur van de training gereden kan worden of niet.
Update: Om 15:30 uur is besloten de situatie weer met een half uur uit te stellen. Om 16:00 uur wordt nu gekeken of in het laatste half uur van de training gereden kan worden of niet.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bart
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

¡Max Verstappen está harto de repetir sus críticas a los coches! ¡A Max le importa la calidad del deporte en sí!

El talento de Red Bull, Tsolov, coquetea con un asiento en F1; el búlgaro tendrá su primera prueba de F1 con Racing Bulls

Charles Leclerc confía en Fred Vasseur tras las críticas de Toto Wolff
Más noticias
17-08
