Formule 1

Twee grote inversteerders in zee met Spyker F1 Team

Uitgegeven door Tim Biesbrouck • 15 maart 2007 10:03


Het Spyker Formule 1 Team heeft vandaag tijdens een persconferentie twee titelsponsors bekend gemaakt. Etihad Airways, de nationale luchtvaartmaatschappij van de Verenigde Arabische Emiraten en Aldar, Abu Dhabi's voornaamste vastgoedontwikkelaar in diezelfde regio, hebben een contract getekend voor drie jaar met het Nederlandse Formule 1 team.


Etihad Airways heeft in minder dan vier jaar tijd een grote reputatie opgebouwd en vliegt over de hele wereld. Aldar heeft veel grote projecten in haar portfolio en is bezig met de ontwikkeling van het 'Yas Island'. Het eiland bestaat uit zo'n 2,500 hectare waarop een nieuwe Formule 1 circuit gebouwd wordt. Het circuit moet in 2009 dienst moet doen als de Abu Dhabi Grand Prix.


Victor Muller, CEO van Spyker Cars N.V. vertelde: "Sinds een belangrijk investeringsmaatschappij van Abu Dhabi aandeelhouder werd van ons bedrijf in november 2005, werd de band tussen Spyker en Abu Dhabi versterkt. Dit resulteert in de aankondiging van vandaag. Ik ben erg trots dat de samenwerking met Etihad en Aldar tot stand is gekomen en dit is pas het begin."

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS