TUSSENSTAND WK Formule 1: Antonelli arriveert na Madrid-zege met 81 punten voorsprong in Baku

Kimi Antonelli begint de Grand Prix van Azerbeidzjan met een stevige voorsprong in het wereldkampioenschap Formule 1. De Mercedes AMG F1-coureur won de vorige race in Madrid en staat nu op 292 punten. George Russell volgt met 211 punten. Lewis Hamilton staat derde met 191, Lando Norris vierde met 186 en Charles Leclerc vijfde met 167. Max Verstappen staat zesde met 145 punten.
De vraag is niet alleen wat kunnen Max Verstappen en Red Bull met de RB22 in Baku, maar ook hoe de race een volgende test is voor Antonelli’s titelcampagne. En wat kunnen Ferrari en McLaren? Het circuit vraagt om een ander compromis dan Madrid en kan daarom nieuwe verschillen tussen teams blootleggen.
Volg de F1 via RaceXpress - RaceCenter! RaceCenter bewaart de stand vóór en na het weekend, zodat de ontwikkeling in het kampioenschap per Grand Prix later is terug te zien.
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Het Cadillac Formule 1 Team gaat racen in het Land van Vuur

Oscar Piastri worstelt met vorm, terwijl McLaren-teamgenoot Lando Norris doorpakt in het F1-kampioenschap

Pierre Gasly haalt uit naar online haat na veelbesproken GP van Spanje: "Volledig ongepast"
