Laatste nieuws
• Atlassian Williams F1 Team Fan Zone, gepresenteerd door Kraken, keert terug naar Austin voor de voorlaatste stop van het seizoen 2026• Nürburgring Langstrecken-Serie: Adrenaline-trio pakt de titel in zinderende finale• SPECIAL – Nederlanders schitteren in Porsche Cup-finale Hockenheimring, terwijl Keagan Masters de titel grijpt + UITSLAG• Arvid Lindblad hoopt op terugkeer van Formule 1 in India: "Met mijn roots zou dat heel speciaal zijn"• Charles Leclerc heeft geen spijt: "We kozen voor een iets andere strategie dan Max Verstappen tijdens de Virtual Safety Car"• Marcin Budkowski over loodzware F1-periode: “Dit is het einde van een veeleisende triple-header"• Resultaten: 2026 IAME Eurocup – IAME Ladies Cup op Le Mans Karting International• Atlassian Williams F1 Team Fan Zone, gepresenteerd door Kraken, keert terug naar Austin voor de voorlaatste stop van het seizoen 2026• Nürburgring Langstrecken-Serie: Adrenaline-trio pakt de titel in zinderende finale• SPECIAL – Nederlanders schitteren in Porsche Cup-finale Hockenheimring, terwijl Keagan Masters de titel grijpt + UITSLAG• Arvid Lindblad hoopt op terugkeer van Formule 1 in India: "Met mijn roots zou dat heel speciaal zijn"• Charles Leclerc heeft geen spijt: "We kozen voor een iets andere strategie dan Max Verstappen tijdens de Virtual Safety Car"• Marcin Budkowski over loodzware F1-periode: “Dit is het einde van een veeleisende triple-header"• Resultaten: 2026 IAME Eurocup – IAME Ladies Cup op Le Mans Karting International
Formule 1

Toto Wolff: "Situatie Vettel/Leclerc bij Ferrari zou kunnen escaleren"

Door Bart24 september 2019 · 15:30 uur1 min lezen

De dynamiek tussen Ferrari-teamgenoten Charles Leclerc en Sebastian Vettel zou wel eens uit kunnen groeien tot rivaliteit en een escalatie. Dat voorspelt de teambaas van de concurrent Toto Wolff. Nadat de Monegask de races van Spa en Monza wist te winnen, ging de Duitser met de winst in Singapore aan de haal. Na de undercut van Vettel was Leclerc over de boordradio niet te spreken over de positiewisseling. Volgens Wolff is de relatie tussen Valtteri Bottas en Lewis Hamilton een stuk beter.

Wolff maakte eenzelfde situatie mee toen Nico Rosberg nog teamgenoot van de Brit was. "Ik denk dat twee alfa-mannetjes, vechtend voor hun positie, de potentie heeft om uit te groeien tot rivaliteit", zegt Wolff tegen Autosport. "En dat kan weer leiden tot een escalatie binnen het team. Wij hebben dat meegemaakt en ik denk dat we als team erg sterk zijn nu we een heldere filosofie hebben."

Wolff ziet voor zijn eigen team nog meer voordelen van een strijd tussen Leclerc en Vettel. "Het positieve is dat ze punten van elkaar afpakken. Dat geeft ons een voordeel. Wij proberen onze kansen zo groot mogelijk te maken, races te winnen en zo goed mogelijk te presteren. En dat hebben we in Singapore niet gedaan."

B
Bart
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×