Todt niet blij met huidige F1: "De regels staan in de weg"
PARIJS - De kosten in de F1 moeten verder omlaag, anders zullen nieuwe teams als Lotus, HRT en Virgin het niet lang volhouden. FIA president Jean Todt is zich daar terdege van bewust, maar is tegen het vorig jaar door Max Mosley aangedragen budgetplafond.
“We moeten ervoor zorgen dat de nieuwe teams kunnen overleven”, zei La Gazzetta dello Sport. “Dat betekent niet dat we een budgetplafond moeten invoeren. Er zijn vele andere manieren om de kosten omlaag te brengen.
Todt is ondertussen van plan om enkele wijzigingen door te voeren wat betreft de F1-wagens: “De huidige regels maken de aërodynamica te belangrijk en staan inhalen in de weg. Als het niet regent wordt er niet ingehaald, dat komt allemaal door de aërodynamica.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Niet-uitgezonden boordradio: Lewis Hamilton waarschuwde Ferrari voor natte baan

Tom Coronel geniet van chaos in Maleisië, maar blijft kritisch op moderne Formule 1: "Zoveel regels dat je de bomen niet meer door het bos ziet"
Lewis Hamilton kan lachen om comeback na verkeerde Ferrari-strategie: "Ik ga niet met die jongens naar het casino"




