Tim en Tom Coronel: "Voor nu hebben we nul stress en een super goed gevoel"
Uitgegeven door Patricia Kloosterman • 31 december 2021 07:04
Tim en Tom Coronel zijn in Jeddah volop bezig met de voorbereidingen op de Daker Rally van 2022, die 1 januari begint in Saudi-Arabië. Deze week hadden de tweelingbroers de shake down en de scrutineering stond op het programma. De nieuwe "Century CR6 oftewel de Beast 2.0 (zo klinkt de V8)" bevalt ze ontzettend goed.
"Hier gaat alles volgens plan", laat Tim Coronel weten aan RaceXpress. "We hadden scrutineering. En verder loopt alles als een treintje. We hebben eigenlijk weinig te klagen. Er heerst rust in het team. Dus we kunnen lekker dingen voorbereiden. We hebben ook al de shake down gehad. Wat een ontzettend verschil met deze auto. De eerdere auto's waren natuurlijk een stuk zwaarder en dat merk je. Deze is veel lichter. Daarnaast hebben we bredere banden er onder van Maxxis en dat maakt ook een megaverschil. We kunnen nu echt op alles aan rijden in plaats van er in te rijden. We zijn daar ontzettend trots op. Voor nu hebben we nul stress en een super goed gevoel."
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!




