Formule 1

Telefoon Pierre Gasly stond roodgloeiend: "Zelfs president Macron heeft gebeld, maar ook Neymar, Kylian Mbappé en Antoine Griezmann"

Uitgegeven door Bart • 9 september 2020 10:35

Pierre Gasly werd zondag de 13e Franse Formule 1-coureur die een Grand Prix wist te winnen. De Fransen hadden er maar liefst 24 jaar op moeten wachten. In 1996 in Monaco was Olivier Panis de laatste die dat voor zijn land voor elkaar heeft gekregen. Het leverde de AlphaTauri-coureur veel felicitaties op. Van voetballers, wielrenners, atleten, maar ook van de Franse president Emmanuel Macron.



"Zelfs president Macron heeft mij gebeld", zegt Gasly in een reactie aan het Spaanse Marca. "Dat telefoontje had ik totaal niet verwacht. Hij feliciteerde mij en zei hoe trots hij was. En dat heel Frankrijk trots op mij is."

"We hebben er 24 jaar op moeten wachten", aldus de AlphaTauri-coureur. "Dat de president je dan opbelt, zegt wel wat over mijn prestatie. Ik heb nog steeds niet op alle felicitaties kunnen reageren. Ik kreeg ook berichten van mensen van wie ik het totaal niet verwacht had. Van voetballers als Neymar, Kylian Mbappé en Antoine Griezmann, maar ook basketballers, tennissers en wielrenners."

 

Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS