Te zwak bevonden voor plek naast Max Verstappen: 'Het is allemaal een beetje te laat voor Alex Albon'
IMOLA - Paul di Resta denkt dat het einde van Alex Albon bij Red Bull nabij is, en zegt dat het 'een beetje te laat is' om zijn stoeltje naast Max Verstappen te redden. Zeker nu hij buiten de punten eindigde tijdens de Grand Prix van Emilia-Romagna.
De toekomst van Albon bij Red Bull is een groot deel van het seizoen een heet hangijzer geweest omdat de Thais-Britse coureur er niet in is geslaagd de verwachtingen waar te maken. De 24-jarige coureur is niet in staat om zijn teamgenoot Max Verstappen bij te houden en heeft van Red Bull een eenmansteam gemaakt dat tegen de macht van Mercedes vecht.
Terwijl het team in eerste instantie de coureur steunde en zei dat hij niet zou worden geloosd, is dat de afgelopen weken veranderd doordat Red Bull toegaf dat ze de coureursmarkt in de gaten hielden.
Red Bull zei voorafgaand aan de Grand Prix van Portugal dat Albon twee races had om zich te bewijzen, maar, op de schop genomen door Verstappen in Portimao, kan de beslissing al genomen zijn. "Ze hebben een persoonlijkheid nodig", zei voormalig coureur Di Resta tegen Sky F1. "Ik denk dat de laatste paar jongens die daar tegen Max zijn ingegaan, het waarschijnlijk hebben onderschat over hoe snel hij is en hoe hij te werk gaat en hoe hij ermee omgaat. Ik zie niet echt een weg terug voor Albon om eerlijk te zijn."
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Carlos Sainz stelt duidelijke voorwaarde aan toekomst bij Williams: "Ik wil een wereldtitel"

Lando Norris krijgt FIA-berisping na incident achter safety car in Bahrain; wat zei de steward van dienst...?

Formule 1: Oorzaak softwarechaos in formatieronde en bij de start: "Daarvoor bieden we onze excuses aan"

