Stoelendans Toro Rosso: Helmut Marko bevestigt interesse in Wehrlein: ‘Staat op een lange lijst’
Nu bekend is geworden dat Daniil Kvyat volgend seizoen voor Toro Rosso rijdt, is de vraag wie het tweede stoeltje gaat verdienen bij het zusterteam van Red Bull. Pascal Wehrlein werd al langer genoemd in de kandidatenlijst, maar Helmut Marko liet daar niets over uit, tot vandaag.
Geruchten gaan dat Wehrlein en Marko elkaar vorige week in Graz hebben gesproken. Marko geeft toe dat de beschikbaarheid van Wehrlein hem een kandidaat heeft gemaakt. “Het is inderdaad een ander verhaal nu, maar hij staat op een lange lijst”, verklaart Marko.
Christian Horner, teambaas van Red Bull, heeft echter een ander plaatje van die beschikbaarheid. Volgens Horner gaat Wehrlein volgend seizoen in de Formule E rijden. Toen aan Horner gevraagd werd of Wehrlein toch F1 zou rijden als hij gevraagd zou worden zei hij dat dit intern besproken zou moeten worden. “Er zijn genoeg opties op dit moment, we hebben de tijd.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Voormalig F1-wereldkampioen verdedigt Red Bull na opvallende rolverdeling Verstappen - Hadjar

Lance Stroll in felle discussie met marshal na vroegtijdige uitvalbeurt in Bakoe

Franco Colapinto reageert op harde woorden Lando Norris na crash in Bakoe


