Formule 1

Steijn Schothorst in 2016 voor Campos Racing in de GP3 Series

Door Wim Boekel21 januari 2016 · 22:09 uur1 min lezen
Steijn Schothorst zet komend seizoen een nieuwe stap in zijn autosportcarrière. De Nederlander gaat in de GP3-rijden voor Campos Racing. Daarmee zet de 21-jarige zich in de spotlights van de Formule 1-teams, want de GP3-klasse rijdt in het voorprogramma van de F1. Het Spaanse team zet drie auto’s in en de andere teamgenoten van Steijn Schothorst worden Alex Palou en Konstantin Tereshchenko. Het tweetal kwam ook het afgelopen seizoen al in deze klasse uit voor Campos Racing. Dat er mooie kansen in het verschiet liggen voor de jonge Nederlander, blijkt wel uit het feit dat Alex Palou in Abu Dhabi de laatste wedstrijd van het seizoen won.


De door McGregor ondersteunde coureur kijkt vooruit naar de nieuwe stap in zijn carrière: “Ik ben extreem blij dat ik dit jaar met Campos Racing mag gaan samenwerken. Ik ben volop gemotiveerd om mijn uiterste best te doen en ik weet zeker dat we samen gedurende het seizoen goede resultaten kunnen behalen.”

Met de stap naar de GP3 keert Steijn Schothorst terug naar de formuleracerij. Het talent reed eerder in de Formule Renault 2.0l en maakte vorig jaar een uitstapje naar de Renault Sport Trophy. In de auto met een dakje er op, deed de 21-jarige Schothorst het bijzonder goed en sloot het seizoen als tweede af.

W
Wim Boekel
RaceXpress editorial
Meer over F1
Comments (0)

Wees de eerste die reageert.

×