Stefan GP: Een startbewijs is het enige wat nog ontbreekt
Een startbewijs is eigenlijk het enige waar het Stefan Grand Prix nog aan ontbreekt. Op weg naar het F1-debuut van het team is er een samenwerking gesloten met Toyota Motorsport. Toyota zal Stefan GP technisch ondersteunen.
“Stefan GP heeft overeenstemming bereikt met Toyota Motorsport. Stefan GP zal technische ondersteuning krijgen van Toyota”, was te lezen in de verklaring van het team. “Verdere details zullen we snel bekend maken.”
Stefan GP hoopt nog altijd te kunnen rijden bij de Grand Prix van Bahrein op 14 maart aanstaande. Het team zou klaar zijn om te debuteren, terwijl andere teams het budget nog niet bijeen hebben om het volledige seizoen te rijden.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Aston Martin Aramco F1 gaat Honda-motor vervangen: "Op basis van de feedback van Fernando zullen we..."

Lando Norris en Oscar Piastri ontkomen aan straf na onderlinge clash! Waarom ontsnappen beide McLarens?

Lewis Hamilton pleit voor circuits met keuze tussen dag- en avondrace



