Speciale Formule 1-uitzending voor kinderen op Sky Sports
Uitgegeven door Bart • 20 juli 2023 14:18
Jonge Formule 1-fans in het Verenigd Koninkrijk en Duitsland kunnen dit weekend afstemmen op een speciaal Formule 1-programma voor kinderen. Sky Sports UK en Sky Deutschland zetten voor de Grand Prix van Hongarije een extra kanaal op. In de uitzending wordt gebruik gemaakt van 3D graphics, kindvriendelijke teamradio, technische uitleg en animaties. Daarnaast heeft de F1 van alle 20 coureurs een cartoon-avatar gemaakt.

De uitzendingen wordt ook mede gepresenteerd door kinderen. Op Sky UK zijn dat Braydon, Scarlett en karter Zac. Zij worden ondersteund door wereldkampioen van 2016 Nico Rosberg en IndyCar-coureur Danica Patrick. In Duitsland zijn Phoenix, Ruby en Karl de jonge presentatoren en zij krijgen ondersteuning van Frank Buschmann, F3-coureur Sophia Flörsch en F1-verslaggever Sandra Baumgartner.
"We kijken enorm uit naar deze speciale uitzending van de F1 voor kinderen", zegt Ian Holmes, F1 directeur Mediarechten en Content Creation. "De Formule 1 groeit enorm in populariteit en we zijn enorm blij dat we hierin kunnen samenwerken met Sky. We hopen alle drama en spanning van de F1 in een nieuw daglicht te kunnen stellen voor een nieuwe generatie fans."




