Spannende F1-kwalificatie: "Maar het is irritant wanneer je uit de auto stapt en..."
SUZUKA – Nico Rosberg begint als zesde aan de Grand Prix van Japan. De Mercedes F1-coureur was slechts anderhalve tiende langzamer dan teamgenoot Lewis Hamilton, die als derde eindigde. Ondanks de kleine verschillen was de Duitser tevreden met het resultaat, met name omdat hij zijn Zilverpijl heeft afgesteld op een goede race.
“Het was een goede ronde maar het is irritant wanneer je uit de auto stapt en de verschillen naar de auto’s voor je zo klein zijn”, erkende Rosberg. “Ik heb mijn set-up meer gebaseerd op de race van morgenmiddag dus ik heb er vertrouwen in. Het gaat een lastige race voor de banden worden. P6 is geen slechte startpositie en ik probeer wat plekken te winnen. De kwalificatie is altijd een compromis wat betreft de afstelling. We zagen in Korea dat dat voor mij goed werkte, totdat mijn voorvleugel brak. Ik hoop dat we dezelfde goede balans kunnen vasthouden.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

¡Max Verstappen está harto de repetir sus críticas a los coches! ¡A Max le importa la calidad del deporte en sí!

El talento de Red Bull, Tsolov, coquetea con un asiento en F1; el búlgaro tendrá su primera prueba de F1 con Racing Bulls

Charles Leclerc confía en Fred Vasseur tras las críticas de Toto Wolff
Más noticias
17-08
