Spa-Francorchamps en Suzuka hebben nieuwe deal nodig om op kalender van 2019 te blijven
De contracten voor Spa-Francorchamps in België en Suzuka in Japan voor het houden van een GP in de Formule 1 moeten vernieuwd worden aan het einde van het jaar. Gebeurt dit niet, dan zouden beide races wel eens van de F1-kalender kunnen verdwijnen. Of het daadwerkelijk zo ver komt is de vraag. Zowel Spa als Suzuka zijn de mooiste circuits volgens de Formule 1-coureurs.
Ook de Duitse Grand Prix zou na 2018 wel eens kunnen verdwijnen. Voorheen wisselde de race elk jaar van Hockemheim naar Nurburgring, maar wegens financiële problemen kwam dit tot een halt. De huidige kalender met 21 races is de langste ooit in de Formule 1.
Wil je ook een formule 1-race bezoeken?
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lance Stroll onthult waar Aston Martin snelheid verliest: "Dat is echt onze zwakke plek"

Max Verstappen trekt zich niets aan van belastingkwesties rond mogelijke Imola-race: "Je moet het gewoon betalen"

F1-coureurs niet enthousiast over finale in Imola vanwege niet geïnde belastingen: "Geen enkele coureur wil daarheen"

