Sky Sports F1 reist wel af naar de Red Bul Ring en zendt live uit vanuit Oostenrijk
Uitgegeven door Bart • 17 juni 2020 19:13
Waar Ziggo Sport heeft besloten om Olav Mol en Jack Plooij niet naar de eerste Grand Prix in Oostenrijk te laten afreizen, doet Sky Sports F1 dat wel. Zowel presentator Simon Lazenby als Ted Kravitz melden dit apart van elkaar op social media. "Sky Sports is aanwezig in Oostenrijk en hopen de actie van dichtbij te kunnen verslaan", zegt Lazenby op Twitter. "Ook wij hebben lang moeten wachten."
In de plannen voor de herstart van de Formule 1 mogen minder journalisten dan gebruikelijk op het circuit aanwezig zijn. De FIA wil dat een kleine groep interviews doet en deze beschikbaar stelt aan media die niet aanwezig zijn. Uit vrees om geen interviews te mogen doen, besloot Ziggo Sport thuis te blijven.
Het 'vierkantje', waar cameraploegen normaal gesproken hun interviews doen, zal tijdens de eerste races niet terugkeren. De Formule 1 behoudt wel de persconferentie voor de top 3 na de kwalificatie en de race, maar voor de overige coureurs wordt een alternatieve locatie gezocht waar social distancing mogelijk is.
For those asking. @SkySportsF1 will be on site in Austria, hoping to bring you as close to the action as we possibly can. It’s been a long wait.
— Simon Lazenby (@simon__lazenby) June 15, 2020





Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.