Singapore pakt inhaalmogelijkheden Marina Bay Circuit aan
SINGAPORE - Ofschoon de Grand Prix van Singapore is uitgeroepen tot het meest succesvolle evenement van 2008, rust de organisatie niet op haar lauweren. De race heeft diverse plannen om de actie op de baan voor de komende jaren te verbeteren. Terwijl buurland China kampt met problemen en mogelijk zijn F1-contract niet verlengt, lijkt in Singapore alles mogelijk.
De organisatie in Singapore is van mening dat de race zelf niet interessant zou zijn geweest als de safetycar niet enkele malen op de baan zou zijn verschenen. Pas na de crash van Nelsinho Piquet in de dertiende ronde kwam de race echt los, wat resulteerde in een overwinning voor Fernando Alonso. Enkele uitzonderingen daargelaten werd echter weinig ingehaald op het circuit zelf. Hierdoor worden enkele plaatsen breder gemaakt, wat de inhaalmogelijkheden ten goede moet komen.
"De eerste drie bochten kunnen aangepast worden, en mogelijk ook Stamford Corner. Zo is er iets meer ruimte voor inhaalmogelijkheden", zei voorzitter Teo Hock Seng tegen ChannelNews Asia. Daarnaast gaf hij te kennen dat de uitloopzones bij St. Andrews Road en bocht 22 worden uitgebreid, zodat coureurs er eerder risico nemen.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

SILLY-SEASON: Schumacher: Liam Lawson raakt zitje bij Racing Bulls kwijt aan Nikola Tsolov

Arvid Lindblad knokt zich vanaf laatste plaats naar de punten: "Iedereen heeft perfect werk geleverd"

Esteban Ocon over softwarechaos in Maleisië: "Ik heb Windows opnieuw opgestart en alles werkte weer!"

