Laatste nieuws
• Roxanne Lantinga naar Shoot-Out Richard Mille Young Talent Academy, waar ze een seizoen in de autosport kan winnen• Hoe laat is de F1 in Singapore? Alle Nederlandse tijden van de Grand Prix op Marina Bay + TIJDSCHEMA• Aston Martin Aramco F1 gaat Honda-motor vervangen: "Op basis van de feedback van Fernando zullen we..."• Marc Márquez wint spectaculaire MotoGP-Sprintrace in Mandalika, Martin verliest de leiding na tumultueuze race• Recordtempo in de hitte van Mandalika: Guevara (Moto2) en Uriarte (Moto3) veroveren poleposition• Aanhoudende regenval dwong NASCAR om alle activiteiten op Charlotte Motor Speedway af te gelasten• Lando Norris en Oscar Piastri ontkomen aan straf na onderlinge clash! Waarom ontsnappen beide McLarens?• Roxanne Lantinga naar Shoot-Out Richard Mille Young Talent Academy, waar ze een seizoen in de autosport kan winnen• Hoe laat is de F1 in Singapore? Alle Nederlandse tijden van de Grand Prix op Marina Bay + TIJDSCHEMA• Aston Martin Aramco F1 gaat Honda-motor vervangen: "Op basis van de feedback van Fernando zullen we..."• Marc Márquez wint spectaculaire MotoGP-Sprintrace in Mandalika, Martin verliest de leiding na tumultueuze race• Recordtempo in de hitte van Mandalika: Guevara (Moto2) en Uriarte (Moto3) veroveren poleposition• Aanhoudende regenval dwong NASCAR om alle activiteiten op Charlotte Motor Speedway af te gelasten• Lando Norris en Oscar Piastri ontkomen aan straf na onderlinge clash! Waarom ontsnappen beide McLarens?
Formule 1

Silly Season wordt gekker en gekker: 'Felipe Massa kan zelfs naar Toro Rosso'

Door Casper Bekking4 oktober 2013 · 13:58 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND Singapore Airlines Singapore Grand Prix · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Felipe Massa lijkt de spil in het zoveelste hoofdstuk van Silly Season. De huidige Ferrari F1-coureur moet aan het einde van dit seizoen vertrekken uit Maranello en is hard op zoek naar een nieuwe werkgever. Diverse opties worden genoemd. Formule 1-baas Bernie Ecclestone heeft zijn hulp aangeboden en zoekt hard mee, aangezien hij gebaat is bij een Braziliaanse Formule 1-coureur.

“Ik ben een groot fan van Felipe”, erkende Ecclestone tegenover het Duitse Bild. “Hij is een snelle rijder, gewoonweg ontzettend ongelukkig. Maar in zijn huidige situatie kan hij niet alles doen en laten zien.” Diverse teams worden in verband gebracht met de Braziliaan, waaronder Sauber, Lotus, Williams en Force India: “Volgens mij kan hij zelfs naar Toro Rosso. Het is een beter team dan velen denken. Het enige probleem is dat ze daar jonge rijders hebben. Het enige dat ik kan zeggen, is dat de Formule 1 een Braziliaanse coureur nodig heeft.”

C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×