Silly-season: Wie is in 2012 de teamgenoot van Vettel?
MILTON KEYNES - Red Bull Racing wijst vermoedelijk een rijder uit de eigen stal aan, als Mark Webber na 2011 niet bij het F1-team blijft. Motorsportadviseur Helmut Marko zou graag een tweede Sebastian Vettel onderbrengen bij het team, maar laat tegelijkertijd weten dat de coureurs van Toro Rosso niet zeker zijn van promotie.
"Het is de bedoeling dat we nog eens kunnen doen wat we drie jaar geleden met Sebastian Vettel hebben gedaan, toen David Coulthard stopte", aldus Marko tegenover het Italiaanse Autosprint. "Natuurlijk staat dat niet vast. Als een rijder niet voldoet aan alle eisen, dan krijgt hij ook niet de kans om voor Red Bull te rijden."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Niet-uitgezonden boordradio: Lewis Hamilton waarschuwde Ferrari voor natte baan

Tom Coronel geniet van chaos in Maleisië, maar blijft kritisch op moderne Formule 1: "Zoveel regels dat je de bomen niet meer door het bos ziet"
Lewis Hamilton kan lachen om comeback na verkeerde Ferrari-strategie: "Ik ga niet met die jongens naar het casino"




