Sergio Perez eindigt bijna op het podium: "Wat een dag"
Uitgegeven door John ter Meer • 14 mei 2017 15:26
MONTMELO - Als het nog een béétje meer meegezeten had, dan had er zomaar een Force India coureur op het podium kunnen eindigen, in dit geval misschien wel Sergio Perez die als vierde de checkered flag zag. Achter hem scoorde teamgenoot Ocon de vijfde plaats.
"Wat een dag, wat een dag", blikt Perez terug op de race. "Dure punten gescoord en daardoor op onze directe concurrenten uitgelopen. Hoe goed wil je het hebben!"
Om vervolgens natuurlijk weer met obligate teksten te eindigen. "Het team heeft een 'fantastic job' geleverd. Ze weten ons elke keer uitstekend te positioneren en dit structurele succes wat we nu ervaren is voor een groot deel te danken aan hen. Zij moeten concurreren met de grote teams en probeer ze dan maar eens met de ontwikkeling van de auto en motor bij te houden. Dat valt niet altijd mee. Maar we vechten ook met ons hart, dat is ook een goede manier om de flow erin te houden."





Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.