Senna ziet Spa-Francorchamps als zijn thuisrace: "Spa is een fantastische baan"
Bruno Senna rijdt aankomend weekend de 6 uur van Spa voor het FIA World Endurance Championship. De coureur is dan Braziliaans, toch voelt het circuit van Spa-Francorchamps voor de voormalig F1-coureur als een thuisrace aan.
“Ik ben echt blij om terug in de auto te zijn. Het is een soort thuisrace is, omdat ik in België opgroeide”, vertelde Senna. “Spa is een fantastische baan voor een LMP1-auto, waar vele fans komen ons aanmoedigen. We hebben ook de auto verbeterd. Dus ik kijk er naar uit om er mee te rijden en hopelijk wordt het een mooi gevecht vooraan het veld.”
Nieuwsbrief
Het racenieuws in je mail
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026

Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"

Hamilton gooide eigen ramen in door niet te pitten onder VSC - “Op de radio was het glashelder”

Waarom F1-races op zulke vreemde tijden starten: de tijdzone-puzzel achter de kalender
Meer nieuws
12-10
