Sebastian Vettel weet niet hoe Virtual Safety Car werkt
Sebatian Vettel claimde na de grand Prix van Spanje dat door een fout in het Virtual Safety Car-systeem coureurs een voordeel kunnen pakken. Dit is echter niet mogelijk. In een interview na de race in Barcelona zei de Duitse Ferrari-coureur dat bij de VSC ‘sneller kan worden gereden’ door afstand te besparen. Vettel claimde dat alle rijders bizarre lijnen rijden als de VSC geldt. Volgens Vettel is het systeem hierdoor zwak te noemen.
De bewering van Vettel is echter onjuist. Je kunt geen verbeteringen aanbrengen aan je tijden onder de VSC, zonder de delta snelheid aan te passen en een straf te krijgen. Vettel heeft dus geen idee hoe het systeem werkt, meldt racingclothesline.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

F1-coureurs niet enthousiast over finale in Imola vanwege niet geïnde belastingen: "Geen enkele coureur wil daarheen"

Oscar Piastri ziet geen probleem in vriendschappen tussen F1-coureurs, in tegenstelling tot McLaren CEO Zak Brown

De zoveelste keer...! Lewis Hamilton onderzocht door FIA na hinderen Gabriel Bortoleto

