Sauber-rookie bezweek onder druk, maar ineens: "In de F1 komen niet makkelijk"
F1-rookie en Saubercoureur Esteban Gutierrez heeft toegeven dat zijn vorm eerder dit seizoen heeft geleden onder de druk die het rijden in de koningsklasse van de autosport met zich meebrengt. De 22-jarige Mexicaan worstelde het grootste gedeelte van het seizoen, maar een verbeterde Sauberbolide verschafte hem extra vertrouwen waardoor hij afgelopen race in Suzuka zijn eerste wk-punten behaalde. Zijn kansen om aan te blijven bij het Zwitserse team in 2014 zijn dan ook ineens vergroot.
"In de Formule 1 komen is niet gemakkelijk, je moet het stap voor stap doen", aldus Gutierrez tegenover het Franse blad Auto Hebdo. "Ik maakte aan het begin van het seizoen wat fouten, zoals alle beginners, maar vervolgens was het zaak alle puzzelstukjes goed neer te leggen. Het team weet hoe hard ik heb gewerkt en nog steeds werk om alles goed te doen en te groeien als Formule 1-coureur."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Allan McNish - Audi F1: "“Het is teleurstellend om voor de tweede race op rij in de laatste ronde de punten mis te lopen"

VIDEO Tom Coronel: "Als Max Verstappen dit seizoen een race wint, vreet ik een bezemsteel op"

STAND WK Formule 1: hoe is de stand van zaken voor Max Verstappen na zijn zege in Sepang?


