Sauber nog steeds in contact met BMW: "Misschien komen ze wel terug"
Sauber was tussen 2006 en 2009 het fabrieksteam van BMW. Na een slecht jaar in 2009 hield het merk uit München de Formule 1, mede vanwege de financiële crisis, voor gezien. Bij Sauber denkt men echter nog steeds met veel plezier terug aan die tijd. Volgens teambaas Monisha Kaltenborn is er nog steeds contact tussen het team en de fabrikant.
"Het contact tussen Sauber en BMW is nog steeds aanwezig. Ze weten dat ze aan ons een goede partner hebben. Misschien komen ze wel terug in de Formule 1. In dat geval hoop ik dat ze ons weer als partner kiezen. Op dit moment hebben ze echter andere prioriteiten dus gaan wij niet aandringen op een terugkeer in de Formule 1."
Dat zei Kaltenborn in aanloop naar het weekend in Hongarije: "De tijd dat BMW bij ons het merendeel van de aandelen had was natuurlijk geweldig. Wij waren destijds een middenmotor en voor BMW dus een ideaal platform om in te stappen. In die tijd maakten we snel de stap naar de top, wat laat zien dat wij als zeker tot iets moois in staat zijn. In die tijd hadden we namelijk weinig personeel van BMW zelf. Alleen hadden we meer financiën, daar hebben we toen optimaal gebruik van gemaakt."
"Het contact tussen Sauber en BMW is nog steeds aanwezig. Ze weten dat ze aan ons een goede partner hebben. Misschien komen ze wel terug in de Formule 1. In dat geval hoop ik dat ze ons weer als partner kiezen. Op dit moment hebben ze echter andere prioriteiten dus gaan wij niet aandringen op een terugkeer in de Formule 1."
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
R
Robertjan Vos van Zalingen
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

George Russel blikt terug op bijzonder moment waarbij Verstappen hem dwarszat: 'Totaal onverwacht'

Isack Hadjar brengt viral moment terug in speciale helm voor laatste Dutch GP + FOTO'S

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”
Más noticias
17-08
