Rossi maakt F1-racedebuut in Singapore voor Manor GP: "Begin van opwindende F1 carrière"
Alexander Rossi zal tijdens de F1 Grand Prix van Singapore zijn F1-racedebuut gaan maken voor het team van Manor. De Amerikaan, die uitkomt in het GP2 kampioenschap en eerder al testte op vrijdagen voor het F1 team van Marussia en Caterham, heeft een contract getekend voor vijf races bij het achterhoede team.
"We zijn verheugd Alexander als racecoureur te hebben vastgelegd", aldus Manor teambaas John Booth. "Hij wordt gezien als een coureur die aan het begin staat van een opwindende Formule 1 carrière en zijn huidige in de GP2-Series hebben zijn potentieel alleen maar extra onderstreept."
Rossi zal in Singapore, Japan, de Verenigde Staten, Mexico en Brazilië de plek overnemen van de Spanjaard Roberto Merhi. Maar vanwege zijn verplichtingen in de GP2 Series, waarin hij strijd om de titel met de Belg Stoffel Vandoorne, zal hij de Grand Prix van Rusland en Abu Dhabi moeten missen. Tijdens deze twee weekenden zal Merhi weer plaatsnemen in de Manor-bolide.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lando Norris biedt excuses aan Franco Colapinto aan na harde uitspraken: "Ik had beter moeten weten"

Aston Martin Aramco Formula One Team van Adrian Newey en Lawrence Stroll likt de wonden

BREAKING: Fernando Alonso geeft duidelijkheid over toekomst: "Zal met pensioen gaan... maar nu nog niet"

