Ross Brawn waagt de gok niet: "Het had ook verkeerd kunnen aflopen"
SEPANG – Het Mercedes AMG F1 Team begint de Grand Prix van Maleisie vanaf de tweede en derde startrij. Lewis Hamilton kwalificeerde zich in de natte Q3 op intermediates op de vierde positie, teamgenoot Nico Rosberg zette de zesde tijd op de klokken. Het team heeft zich de afgelopen dagen geconcentreerd op het verbeteren van de racesnelheid waardoor teambaas Ross Brawn reikhalzend uitkijkt naar de race.
“Een enerverende kwalificatie met de dreiging van wisselende weersomstandigheden”, zo vatte Brawn de sessie samen. “De auto was zowel op de slicks als intermediates goed in balans en we hebben de omstandigheden vrij goed beoordeeld. Er was overduidelijk de mogelijkheid om in Q3 een nieuwe set intermediates te monteren waardoor we sneller hadden kunnen zijn, maar het had ook verkeerd kunnen aflopen.”
“Lewis en Nico hebben goede posities voor de race. De auto lijkt in redelijke vorm te steken dus we kijken uit naar de wedstrijd en we wachten af wat het weer gaat doen.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Cadillac Formula 1 Team beleeft moeilijke en bewogen race in Maleisië: Bottas met zijn MAC-26 vast in de grindbak

Belangrijke rol! Christian Horner feliciteert Red Bull na historische eerste zege met eigen power unit

Lewis Hamilton prijst pure talent van Fernando Alonso na besluit om door te gaan

