Rosberg vol goede moed richting kwalificaties in Sepang
KUALA LUMPUR – Nico Rosberg kan tevreden terugkijken op de eerste dag in Maleisië. De coureur van Mercedes GP sloot de eerste vrije trainingen van de F1 in Kuala Lumpur als derde af, terwijl hij de eerste sessie zelfs tweede werd. De Duitser was goed te spreken over de prestaties van vandaag.
“We hebben ons programma volgens plan af kunnen weken en hebben veel vooruitgang geboekt”, verklaarde de optimistische Rosberg. “We hebben goed werk kunnen verrichten met onze banden. We hebben dus genoeg om vanavond over na te praten, zodat we de auto nog beter kunnen maken voor de kwalificatie.
“Het is en blijft zwaar in Maleisië met de hitte en de luchtvochtigheid. Toch zie ik Sepang als een van mijn favoriete circuits.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

LIVE-TIMING Grand Prix van Singapore: kan Max Verstappen de goede reeks voortzetten? Volg de rondetijden LIVE

Kimi Antonelli vertrouwt koelvest niet meer na incident met water van 50 graden: "Ik kreeg een hitteberoerte"

Mercedes bevestigt flinke gridstraf voor George Russell na motorwissel

