Rosberg verliest van zichzelf op Monza “Naar de positieve kanten kijken”
MONZA – Nico Rosberg had sterke papieren in handen om de Grand Prix van Italië op zijn naam te schrijven en de leidende positie in het kampioenschap te verstevigen. Uiteindelijk verloor de Duitser van zichzelf op het Autodromo Nazionale Monza door zich tweemaal te verremmen bij de eerste chicane, en de leiding cadeau te doen aan zijn teamgenoot Lewis Hamilton.
"Lewis was het gehele weekend sneller, een verdiende overwinning dus", verklaarde Nico Rosberg tijdens de persconferentie na afloop van de race. "Natuurlijk is het teleurstellend. Eerst verremde ik me bij de chicane en besloot recht door te gaan om een 'flat spot' te voorkomen. Dat kostte mij uiteindelijk de leiding.”
"Toch moet ik naar de positieve kanten kijken van vandaag. Een tweede positie is nog steeds goed en hoewel ik zeven punten verloor op Lewis, het had erger kunnen zijn. Ook voor het team was dit resultaat enorm fijn."
"De Tifosi zorgde voor een unieke en geweldige atmosfeer voor ons op het podium. Het zag rood tot het einde van het lange rechte stuk, een geweldige belevenis. Vanaf nu kijk ik vooruit naar het weekend in Singapore, een circuit waarvan ik hou en goede herinneringen aan heb."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Na uitstel wegens hevige regen, gaat race van start! Kan Max Verstappen net als in 2017 weer winnen in Sepang? Volg de tijden van de GP LIVE!

UPDATE: Start F1 Sepang uitgesteld door hoosbui

Sky Sports F1 - Asfalt speelt Mercedes parten: "Het lijkt ons veel harder te raken dan anderen"


