Laatste nieuws
• Atlassian Williams F1 Team Fan Zone, gepresenteerd door Kraken, keert terug naar Austin voor de voorlaatste stop van het seizoen 2026• Nürburgring Langstrecken-Serie: Adrenaline-trio pakt de titel in zinderende finale• SPECIAL – Nederlanders schitteren in Porsche Cup-finale Hockenheimring, terwijl Keagan Masters de titel grijpt + UITSLAG• Arvid Lindblad hoopt op terugkeer van Formule 1 in India: "Met mijn roots zou dat heel speciaal zijn"• Charles Leclerc heeft geen spijt: "We kozen voor een iets andere strategie dan Max Verstappen tijdens de Virtual Safety Car"• Marcin Budkowski over loodzware F1-periode: “Dit is het einde van een veeleisende triple-header"• Resultaten: 2026 IAME Eurocup – IAME Ladies Cup op Le Mans Karting International• Atlassian Williams F1 Team Fan Zone, gepresenteerd door Kraken, keert terug naar Austin voor de voorlaatste stop van het seizoen 2026• Nürburgring Langstrecken-Serie: Adrenaline-trio pakt de titel in zinderende finale• SPECIAL – Nederlanders schitteren in Porsche Cup-finale Hockenheimring, terwijl Keagan Masters de titel grijpt + UITSLAG• Arvid Lindblad hoopt op terugkeer van Formule 1 in India: "Met mijn roots zou dat heel speciaal zijn"• Charles Leclerc heeft geen spijt: "We kozen voor een iets andere strategie dan Max Verstappen tijdens de Virtual Safety Car"• Marcin Budkowski over loodzware F1-periode: “Dit is het einde van een veeleisende triple-header"• Resultaten: 2026 IAME Eurocup – IAME Ladies Cup op Le Mans Karting International
Formule 1

Rookgordijn rond Jaime Alquersuari

Door Edwin Schimmel2 augustus 2010 · 15:31 uur1 min lezen

HUNGARORING - De eerste uitvaller tijdens de F1 Grand Prix van Hongarije op de korte en bochtige Hungaroring was de Spanjaard Jaime Alguersuari, rijdend voor het Scuderia Toro Rosso team. Hij blies om nog onduidelijke redenen zijn motor op en liet een groot rookgordijn achter. De Spanjaard vangt zo op teleurstellende wijze de zomerstop aan.

"Een erg korte race zo voor me en ik weet eigenlijk niet wat het probleem was want ik kreeg geen waarschuwingssignalen op m'n stuur", aldus de Spanjaard die precies een jaar geleden debuteerde in de Formule 1. "Ik voelde dat ik aandrijving begon te missen en vermogen en vanaf de pitmuur vertelde ze me dat ik de wagen naast de baan stil moest zetten. Ik zag erg veel rook en realiseerde me dat ik mogelijk olie verloor, dus probeerde ik van de ideale lijn te blijven om geen problemen te veroorzaken voor anderen. Het was niet de beste manier om mijn ��n jarig jubileum te vieren."

E
Edwin Schimmel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×