Ron Dennis kijkt Senna-film: "Om bepaalde momenten heb ik gehuild"
De nieuwe documentaire over F1-legende Ayrton Senna is door velen positief ontvangen. De film laat het leven van de Braziliaan zien, die in 1994 bij een ongeluk op het circuit Imola om het leven kwam. Voormalig McLaren-teambaas Ron Dennis heeft de documentaire over zijn goede vriend en rijder bekeken. Dat leidde tot een aantal emotionele momenten.
"Ja, om bepaalde momenten heb ik gehuild", gaf Dennis toe. "Een aantal beelden hebben me diep geraakt. We hadden een zeer nauwe relatie. We knokten alleen over de contracten." Een groot deel van de film heeft betrekking op de zware rivaliteit met teamgenoot Alain Prost: "Als je met slechts één rijder wilt winnen, daalt de kunde van het team. Ondanks hun strijd wonnen ze in 1988 wel vijftien van de zestien races."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Ferrari-CEO Benedetto Vigna spreekt geruchten over breuk met Fred Vasseur tegen

Tom Coronel wordt aan belofte herinnerd na zege van Max Verstappen: "Als Max nog een race wint, vreet ik een bezemsteel op"

Lando Norris en Max Verstappen hekelen softwarechaos: “Het is gewoon verschrikkelijk"



