Romain Grosjean zucht eens diep: "Blij dat het seizoen voorbij is"
ABU DHABI - Romain Grosjean is als dertiende gefinisht tijdens de Etihad Airways Abu Dhabi Grand Prix op het Yas Marina Circuit. Tijdens de seizoenafsluiter kon de talentvolle Fransman wederom geen pottenbreken met de E22. Lotus F1 reed vorig jaar nog met Grosjean en Raikkonen vooraan en behaalde 264 punten. Dit seizoen behaalde het team maar tien punten en eindigde het op de achtste plek van het constructeurs-kampioenschap.
“We hebben gedaan wat we konden," zegt de Lotus-coureur. “Mijn race was niet één van de spannendste en helaas eindigde de race al vroeg voor Pastor. Ik denk dat we allemaal blij zijn dat het seizoen over is. We zaten eerst op een drie stop-strategie, maar vroeg in de race zijn wij overgestapt naar een tweestopper."
Grosjean kijkt vol goede moed naar volgend seizoen. "Ik kijk er naar uit om in de simulator te stappen en te testen voor de E23. Voor volgend jaar hebben wij een nieuwe motor en nieuwe aërodynamica. Het lijkt erop dat de auto voor volgend jaar een grote stap voorwaarts wordt. Nu is het tijd om even pauze te nemen, de batterijen op te laden en uit te kijken naar 2015.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton haalt uit naar circuits zonder inhaalkansen: "Sorry, ik heb geen filter!"

Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"

Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi



