Romain Grosjean dolgelukkig: "Ik word nu elke morgen blij wakker!"
Romain Grosjean is al bijna gewend aan het feit dat hij komend jaar gaat racen voor het Renault F1 Team. De Fransman werd afgelopen week bevestigd als tweede rijder, naast Kimi Raikkonen. De snelle coureur is in volle voorbereiding op de eerste wintertest, die op 7 februari in Jerez van start zal gaan.
Op de vraag wat de grootste verandering is sinds zijn bekendmaking, antwoordde Grosjean: “Het grootste verschil is dat ik nu elke morgen erg blij wakker word! Verder kan ik me nu volledig op komend jaar concentreren en mezelf fysiek voorbereiden op de Formule 1. Afgelopen week heb ik de fabriek in Enstone bezocht en het was geweldig om hen als racecoureur te bezoeken.”
“Mijn fysieke training is niet veel veranderd maar nu concentreer ik me meer op de nekspieren aangezien die essentieel zijn voor een Formule 1-coureur. Bovendien zijn die spieren lastig te trainen.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Racing Bulls beslist binnenkort over zitje Liam Lawson: drie kandidaten voor twee plekken

Nyck de Vries heeft kans op wereldtitel niet in eigen hand, maar: "Dat geeft een goed gevoel voor de laatste race"

Robin Frijns en BMW verliezen wereldtitel aan Toyota: ‘Ze waren in een andere wereld’


