Romain Grosjean bestraft voor aanrijding met Jenson Button
BOEDAPEST – Romain Grosjean heeft na afloop van de Grand Prix van Hongarije een tijdstraf van twintig seconden gekregen vanwege zijn aanrijding met Jenson Button. De Lotus F1-coureur kwam in ronde 25 in de chicane in aanraking met de Brit. Na beide partijen te hebben gehoord heeft de wedstrijdleiding de Fransman als schuldige aangewezen.
De tijdstraf heeft echter geen invloed op het eindresultaat aangezien de Lotuscoureur 21.524 seconden voor Jenson Button als zesde over de meet kwam. In de race kreeg Grosjean al een drive-through penalty vanwege een onreglementaire inhaalactie op Felipe Massa.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Mercedes maakt opvallende keuze voor Singapore ondanks officiële hittewaarschuwing: "Prestaties boven comfort"

Kimi Antonelli twijfelt nog over effect van Mercedes-update: "We weten niet echt of we er sneller of langzamer door zijn"

Hoe laat is de F1 in Singapore? Alle Nederlandse tijden van het eerste Sprint-weekend op Marina Bay + TIJDSCHEMA


