Rodolfo Gonzalez door Pirelli benaderd voor rol als testrijder
Rodolfo Gonzalez is door Pirelli benaderd om de rol van testcoureur te gaan vervullen. De Venezolaan heeft de afgelopen seizoenen enkele vrijdagtrainingen en testdagen uitgevoerd voor Marussia, maar is nooit doorgestroomd tot de grid. Gonzalez wordt, net als Pastor Maldonado, gesteund door oliemaatschappij PDVSA. Velen zijn van mening dat zijn budget vele malen groter is dan zijn talent.
“Ik heb een aantrekkelijk aanbod van Pirelli ontvangen om komend jaar testrijder te worden”, bevestigde de coureur tegenover El Universal. “Er zijn nog andere opties die ik wil overwegen dus gelukkig hoef ik deze beslissing pas in februari of maart te maken, aangezien ik heel graag in de Formule 1 wil blijven. Op dit moment geef ik er de voorkeur aan om te wachten en hier te blijven.”
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton haalt uit naar circuits zonder inhaalkansen: "Sorry, ik heb geen filter!"

Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"

Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi



