Ricciardo over concurrentie: "Lewis had een goede auto, maar ik denk dat de auto van Sebastian ook goed was"
Hoewel Lewis Hamilton ook een van de beste wagens van het veld had, denkt Daniel Ricciardo dat de Brit zijn titel vooral ook te danken heeft aan het feit dat hij rustiger ‘in zijn hoofd’ bleef dan zijn rivalen.
In totaal won Hamilton dit seizoen tien races. “Ik kijk met respect naar zijn jaar”, zei Daniel Ricciardo tegen Autosport.com. “Hij had een goede wagen, maar ik denk dat de auto van Sebastian ook goed was en Lewis bleef gewoon rustiger. Daar moet je respect voor hebben. Hij was altijd erg snel en reed een goed seizoen.”
Kuala Lumpur-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
D
Daan Daniels
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Sky Sports F1 - Martin Brundle onthult wat Christian Horner hem vertelde over Ferrari-geruchten

Liam Lawson onthult 'sleutel tot succes' voor Grand Prix van Bahrein in Maleisië

Arvid Lindblad geniet van Sepang en ziet kansen voor de race: "Ik vind dit circuit echt leuk"

Oliver Bearman wijst naar grote Haas-fout na teleurstellende kwalificatie in Maleisië: "Het was totale tijdverspilling"
Meer nieuws
03-10
