Laatste nieuws
• Porsche neemt grotere greep op Manthey: focus op extreme performance verder uitgebreid• Thomas Preining kampioen! Eindstand DTM 2026 Kampioenschap rijders + Eindstand DTM Kampioenschap Teams 2026• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen• Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026• Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"• Hamilton gooide eigen ramen in door niet te pitten onder VSC - “Op de radio was het glashelder”• Porsche neemt grotere greep op Manthey: focus op extreme performance verder uitgebreid• Thomas Preining kampioen! Eindstand DTM 2026 Kampioenschap rijders + Eindstand DTM Kampioenschap Teams 2026• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen• Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026• Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"• Hamilton gooide eigen ramen in door niet te pitten onder VSC - “Op de radio was het glashelder”
Formule 1

Ricciardo boekt progressie, maar onvoldoende: "Staan niet waar we willen"

Door Edwin Schimmel4 november 2012 · 10:15 uur1 min lezen

ABU DHABI - Daniel Ricciardo, het Australische Red Bull F1-talent die deze week zijn contract bij Toro Rosso met een jaar verlengd zag worden, was de enige van het Italiaanse team die door wist te breken tot in Q2. Hoewel hij de nodige progressie boekte ten opzichte van de vrije trainingen was dit niet voldoende om veel verder naar voren te komen en hij start de achttiende Grand Prix daarom vanaf de zeventiende plaats.

"Tot op heden is het een zwaarder weekend dan we hadden verwacht", zegt een Ricciardo na afloop van zijn kwalificatie. "We hebben zeker progressie geboekt als je kijkt waar we op vrijdag stonden, wat positief is, maar uiteindelijk was het niet genoeg voor ons om verder op de grid te komen. Alles verliep soepel aan mijn kant van de garage, afgezien van het feit dat ik een ronde verloor omdat mijn headrest bewoog en ik naar binnen moest om die vast te laten zetten. Ik denk dat dit me motiveerde echt twee goede ronden te doen en de snelheid op de zachte band was goed. Hoe dan ook, we staan niet waar we willen staan. De strategie zal erg belangrijk zijn om een goede race te hebben en net als in India moet het voor sommige wagens mogelijk te zijn maar één stop te maken."

E
Edwin Schimmel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×