Laatste nieuws
• Finn Aalbers ontwikkelt zich razendsnel; jongste rijder in het veld pakt eerste podium in GK4 Kart Series: “Echt tevreden!”• Franco Colapinto grijpt in na online aanvallen: "Het is tijd om dingen te veranderen"• Tresor Attempto Racing wil seizoen GT World Challenge Europe afsluiten met een hoogtepunt• Van Amersfoort Racing legt Mercedes-junior Rashid Al Dhaheri vast voor FIA Formule 3-seizoen 2027• Andrea Stella zet gesprekken met Lando Norris en Oscar Piastri voort na botsing in Singapore• Lewis Hamilton pleit voor aanpassing aan Marina Bay Street Circuit: "Dan kan het een echt geweldig racecircuit worden”• Bentley Rotthier pakt met clean sweep klinkende dagzege in GK4 Kart Series: "Dat heb ik nog nooit eerder gepresteerd"• Finn Aalbers ontwikkelt zich razendsnel; jongste rijder in het veld pakt eerste podium in GK4 Kart Series: “Echt tevreden!”• Franco Colapinto grijpt in na online aanvallen: "Het is tijd om dingen te veranderen"• Tresor Attempto Racing wil seizoen GT World Challenge Europe afsluiten met een hoogtepunt• Van Amersfoort Racing legt Mercedes-junior Rashid Al Dhaheri vast voor FIA Formule 3-seizoen 2027• Andrea Stella zet gesprekken met Lando Norris en Oscar Piastri voort na botsing in Singapore• Lewis Hamilton pleit voor aanpassing aan Marina Bay Street Circuit: "Dan kan het een echt geweldig racecircuit worden”• Bentley Rotthier pakt met clean sweep klinkende dagzege in GK4 Kart Series: "Dat heb ik nog nooit eerder gepresteerd"
Formule 1

Renault gooit olie op het vuur: "Er zijn ontsnappingsclausules"

Door Casper Bekking21 september 2011 · 19:00 uur1 min lezen

Het is maar de vraag of Vitaly Petrov in 2012 opnieuw voor het Renault F1 Team zal rijden. De Rus staat al enige tijd onder druk. Bovendien heeft teambaas Eric Boullier olie op het vuur gegooid door te spreken van een 'exit clausule' in het contract van Petrov. In de afgelopen weken werd veelvuldig gesproken over een line-up van Bruno Senna en Romain Grosjean bij het Franse team in 2012. Niet alleen qua talent maar ook wat betreft sponsorgelden zouden de Braziliaan en Fransman interessanter zijn.

"Er zijn contracten, maar er zijn ook enkele ontsnappingsclausules voor elke partij", aldus Boullier in Daily Mail. Vitaly Petrov liet in Monza echter weten een overeenkomst voor het komende jaar te hebben. Toch is de afgelopen weken duidelijk geworden dat het team bereid is ver te gaan om hun gewenste line-up door te voeren. Zo werd Nick Heidfeld voor Spa-Francorchamps met een financiele regeling naar huis gestuurd en vervangen door Senna.

C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×